» » Testy na prawo jazdy 2015 - kat. ABCDT Pobierz

Testy na prawo jazdy 2015 - kat. ABCDT Pobierz

Testy na prawo jazdy 2015 - kat. ABCDT za darmo

(J. polski; English; Deutsch)


Testy na prawo jazdy 2015 - kat. ABCDT Pełna Wersja Przygotowujesz się do egzaminu na prawo jazdy? Mamy dla Ciebie idealną pomoc do nauki testów na egzamin teoretyczny. Program zawiera identyczne pytania jakie dostaniesz na właściwym egzaminie państwowym i zarówno jego pobranie jak i używanie jest zupełnie darmowe. Nie tylko pytania są takie same jakie znajdziecie na egzaminie państwowym, ale również identyczna forma oraz grafika pozwoli na lepsze przyswajanie wiedzy i przygotowanie się do egzaminu teoretycznego. Producenci pomyśleli również o obcokrajowcach zdający egzamin w Polsce – w „menu” można wybrać język polski, angielski, lub niemiecki.

Testy na prawo jazdy 2015 - kat. ABCDT Pobierz

Pełna wersja Programu

Testy na prawo jazdy 2015 - kat. ABCDT Pełna Wersja


Poprawne odpowiedzi poznamy dopiero po zakończeniu testu (znajdziemy w nich łącznie około 2650 pytań!), a po wypełnieniu przez nas kilku testów egzaminacyjnych, program zapamiętuje nasze błędy i w przyszłości można do nich wrócić, przeanalizować, oraz skupić się głównie na nich.

Testy na prawo jazdy 2015 - kat. ABCDT to nie tylko same testy! Oprócz samego egzaminu, można przystąpić do trybu „przygotowań”, kodeks drogowy, dokładny opis wszystkich znaków drogowych jakie można znaleźć na polskich drogach, ogólna budowa pojazdów jakimi najczęściej możemy zdawać egzamin praktyczne na prawo jazdy ( Toyota Yaris, Nissan Micra, Renault Clio, Skoda Fabia i wreszcie Fiat Grande Punto). W powyższym programie znajdziemy również informację na co musimy najbardziej uważać podczas egzaminu praktycznego, oraz sytuacje po których najczęściej jest przerwany egzamin przez osobę ją prowadzącą i nas oceniającą.

Powyższy program to niezastąpiona pomoc, nie tylko dla świeżo upieczonych kursantów, ale również dla osób które chcą powtórzyć sobie wiedzą o ruchu drogowym. Pierwsza wersja programu wyszła na rynek w 2013 roku, a „ Testy na prawo jazdy 2015 - kat. ABCDT „ to jego najnowsza uaktualniona wersja!

Program „Testy na prawo jazdy 2015 - kat. ABCDT” to jedyny program dostępny na polskim rynku który zawiera pytania z wszystkich kategorii egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Program działa po zainstalowaniu go na urządzeniach z systemem operacyjnym Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista, oraz Windows XP.

Z programem „Testy na prawo jazdy 2015 - kat. ABCDT” nauka przepisów będzie o wiele przyjemniejsza, a zdanie egzaminu o wiele łatwiejsze. Po darmowym pobraniu programu, życzymy owocnej nauki oraz powodzenia na egzaminie państwowym.

Pobierz za darmo!

Testy na prawo jazdy 2015 - kat. ABCDT

Pobierz za darmo!


  • Pobierz Testy na prawo jazdy 2015 - kat. ABCDT Torrent
  • Chomikuj Testy na prawo jazdy 2015 - kat. ABCDT Pobierz za darmo
  • Exsite Testy na prawo jazdy 2015 - kat. ABCDT Download
  • Testy na prawo jazdy 2015 - kat. ABCDT Pełna Wersja

Tagi: Testy na prawo jazdy 2015, Testy na prawo jazdy, Pobierz, za darmo, Pełna Wersja, Download, Free Download, Torrent, Chomikuj

Komentarze:

Dodaj komentarz

Pobieraj pełne wersje programów komputerowych za darmo. Napewno znajdziesz u nas coś dla siebie. Przeglądaj także nowości z świata oprogramowania.