» » Zuzia 12 Pobierz - Pełna Wersja

Zuzia 12 Pobierz - Pełna Wersja

Zuzia 12 Pobierz
Zuzia 12 dostępna ! DATACOMP Zuzia 12 - pierwsze stanowisko + metriCAD 2.0, oraz PDF kosztorys


Prezentujemy Państwu najnowszą wersję programu kosztorysowego Zuzia 12, który jest kompatybilny zarówno z najnowszym programem operacyjnym firmy Microsoft Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 jak i Windows 7 i niższymi. Program DATACOMP Zuzia 12 - pierwsze stanowisko + metriCAD 2.0 jest kontynuacją najpopularniejszego programu do wykonania kosztorysów budowlano montażowych, instalacyjnych, robót budowlanych, telekomunikacyjnych i drogowych. Program Zuzia jest już od wielu lat sprawdzonym i niezawodnym narzędziem pracy w większości polskich firm z wielu branż instalacyjnych i budowlanych. Podkreślić należy, że program Zuzia 12 , to jedyny program do kosztorysowania, dostępny na rynku który w pełni współpracuje z programem MS Excel.

Zuzia 12 Pobierz - Pełna Wersja

Zuzia 12 Download

Pobierz za darmo!


Nowatorskim, ale bardzo sprawnym rozwiązaniem jest wprowadzenie do programu Zuzia 12, opcji Mega cennik (cennik on line), komponentów elektrycznych który wsparty jest o około 200 punktów sprzedaży, 20 sieci hurtowni, oraz 250 producentów, co znacznie skraca czas pracy nad kosztorysem/ wyceną o szukanie artykułów samodzielnie poprzez sterty katalogów. Cenniki są automatycznie aktualizowane. Można również skorzystać w programie z takich opcji jak np. upusty, zamówienia. Dzięki programowi Zuzia 12 można również porównać ze sobą dwa kosztorysy, co pomaga w zweryfikowaniu najlepszej oferty złożonej nam przez zleceniobiorców. W chwili obecnej do programu Zuzia 12 w standardzie dołączonych jest ponad 300 katalogów, które w przyszłości na bieżąco będą ciągle aktualizowane i udostępniane nowe. Po wykonaniu kalkulacji można je wygenerować w formacie PDF, dzięki któremu uzyskamy wersję naszego kosztorysu która nie będzie przeznaczona do edytowania, oraz będzie można ją otworzyć na dowolnym komputerze użytkownika, który nie posiada programu Zuzia 12.

Zuzia 12 CrackZuzia 12 Crack Zuzia 12 Pełna WersjaZuzia 12 Pełna Wersja Zuzia 12 Pobierz za darmoZuzia 12 Pobierz za darmo

Największymi plusami programu Zuzia 12 jest jego intuicyjna obsługa, ogólna jego znajomość pośród większości ludzi pracujących nad kosztorysami, możliwość wymiany w wielu formatach, oraz szybkość. Pobranie i instalacja programu Zuzia 12 jest całkowicie darmowe, a w pakiecie znajduje się również szczegółowa instrukcja instalacji, klucz licencyjny, metriCAD 2.0 , oraz PDF kosztorys. Jest to program polski i sprawdzony przez setki tysięcy zadowolonych użytkowników z branż budowlanych, instalacyjnych, drogowych, montażowych i telekomunikacyjnych. Polecamy i życzymy owocnej pracy.

Zuzia 12 - Cracked - Pobierz za darmo

Pobierz za darmo!


  • Zuzia 12 Download Free
  • Pobierz Zuzia 12 Pełna Wersja
  • Chomikuj Zuzia 12 Pobierz za darmo
  • Download Zuzia 12 Crack
  • Pebx Zuzia 12 Torrent
  • Exsite Zuzia 12 Klucz licencyjny

Tagi: zuzia, zuzia 12, zuzia 12 download, zuzia 12 crack, zuzia 12 torrent, torrent, crack, download, pobierz, za darmo, pełna wersja, kosztorysowanie

Komentarze:

Dodaj komentarz

Pobieraj pełne wersje programów komputerowych za darmo. Napewno znajdziesz u nas coś dla siebie. Przeglądaj także nowości z świata oprogramowania.