Regulamin strony

Ogólne zasady obowiązujące na stronie:

Zacznijmy od tego że strona skupia online setki ludzi z różnymi wyznaniami i przekonaniami, a wszyscy z nich są pełnoprawnymi użytkownikami odwiedzającymi naszą stronę, więc jeśli chcemy sprawnie funkcjonować to potrzebujemy kilku zasad.

Zacznijmy od tego, że na naszej stronie wymagany jest szacunek. Nigdy nie obrażaj innych użytkowników. Jeśli chcesz złożyć skargę - skontaktuj się z administratorem lub moderatorem (wykorzystując prywatne wiadomości). Obrażanie innych użytkowników jest najpoważniejszym naruszeniem strony i jest surowo karane...

Zabronione jest:

- prywatne wiadomości nie związane z treścią artykułów lub w kontekście dyskusji
- zniewaga i zagrażanie innych użytkowników
- komentarze zawierające wylgaryzmy, słowa poniżające, kłótnie
- spam i reklamy wszelkich towarów, usług, zasobów, multimediów lub wydarzeń spoza kontekstu dyskusji o artykule

Administracja i zarząd strony zastrzega sobie prawo do kasowania wiadomości, komentarzy lub części uwag, jeśli naruszają one powyższe zasady.

W przypadku naruszenia zasad regulaminu użytkownik może otrzymać ostrzeżenie, w niektórych przypadkach można zostać zbanowanym bez ostrzeżenia. Zbanowanym można również zostać za zniewagę administracji lub moderatorów.

... Poszanowanie pracy innych ludzi


Pobieraj pełne wersje programów komputerowych za darmo. Napewno znajdziesz u nas coś dla siebie. Przeglądaj także nowości z świata oprogramowania.