» » VEGAS Pro 14.0 Pobierz

VEGAS Pro 14.0 Pobierz

Sony VEGAS Pro 14.0 to świetny i kompletny program do edycji wideo oraz szybkiego przygotowywania i nagrywania płyt Blue-ray oraz DVD.

Już dziś ściągnij ten program VEGAS Pro 14.0 download na swój komputer.

Zaletą programu VEGAS Pro 14.0 jest bez wątpienia możliwość łatwej pracy z materiałami, które można zapisać w formatach różnych producentów.

VEGAS Pro 14.0 Pobierz pełna wersja + CRACK


VEGAS Pro 14.0 Pobierz


W oprogramowaniu tym nie brakuje bardzo licznych i bardziej zaawansowanych oraz profesjonalnych efektów, które najbardziej nadają się wszelkiego rodzaju okazje oraz niebywale szybkiej obsługi materiałów takich jak 4K, a także kompletnej i szybkiej konwersji małych rozdzielczości do 4K. Wszystkie gotowe materiały da się łatwo renderować w różnych formatach do publikacji w internecie i do oglądania na żądanie.

Liczne funkcje obsługi dźwięku w programie VEGAS Pro 14.0 pozwalają na łatwą pracę z dźwiękiem przestrzennym 5.1 oraz na synchronizację do ramek kluczowych. Istnieje tutaj w tym przypadku również możliwość miksowania efektów i to bez potrzeby ograniczenia liczby wszystkich dostępnych dla użytkownika ścieżek.
VEGAS Pro 14.0 PobierzVEGAS Pro 14.0 PobierzVEGAS Pro 14.0 Pobierz

VEGAS Pro jest dostępna w trzech wersjach. Pierwsza z nich to VEGAS Pro Edit, nie zawierająca narzędzi do authoringu DVD. Druga wersja to VEGAS Pro zawierająca komponent DVD Architect oraz stabilizację obrazu i filtry NewBlueFX oraz trzecia wersja VEGAS Pro Suite z DVD Architectem oraz świetną możliwością pracy z różnymi obiektami 3D, a także możliwościami śledzenia ruchu.

Pobierz VEGAS Pro 14.0 download i zacznij z niej korzystać już dziś.

VEGAS Pro 14.0 Pobierz [Serial] [CRACK]


VEGAS Pro 14.0 Pobierz

Pobierz za darmo!

Tagi: VEGAS Pro 14 download, crack, portable, warez, 3dm, torrent, cd key, serial, aktywacja, keygen, prophet, kod aktywacyjny, do pobrania, pulna wersja, za darmo, crack, patch, poradnik, instrukcja, po polsku

Komentarze:

Dodaj komentarz

Pobieraj pełne wersje programów komputerowych za darmo. Napewno znajdziesz u nas coś dla siebie. Przeglądaj także nowości z świata oprogramowania.