» » Rzeźnik MPEGów 1.1 Pobierz

Rzeźnik MPEGów 1.1 Pobierz

Rzeźnik MPEGów 1.1 to polski program o dość dwuznacznie brzmiącej nazwie. W rzeczywistości jest to narzędzie bardzo nowatorskie i służy między innymi do interesującej i kompleksowej obróbki plików MP3. Bardzo ciekawe rozwiązanie w postaci tzw. "węzłów", przez które przepływa muzyka czynią ten program rewelacyjnym rozwiązaniem nie tylko dla użytkowników początkujących, ale również dla profesjonalnych DJ'ów. Rzeźnik MPEGów 1.1 daje możliwość cięcia i łączenia plików dźwiękowych MP3 z bardzo dużą dokładnością do jednej ramki. Ponadto można z jego pomocą tworzyć automatyczne sterowanie całością utworu za pośrednictwem skryptu.

Rzeźnik MPEGów 1.1 Pobierz - Pełna Wersja
(Crack + Keygen + Patch)


Rzeźnik MPEGów 1.1 Pobierz

Pobierz za darmo!


Pobierz program Rzeźnik MPEGów 1.1 download i ciesz się jego ogromnymi możliwościami oraz świetną funkcjonalnością.

Praca z programem Rzeźnik MPEGów 1.1 jest możliwa na 2 różne sposoby czyli do cięcia i/lub łączenia plików mp3, a także do tworzenia własnych, ciekawych kompozycji muzycznych.
Rzeźnik MPEGów 1.1 PobierzRzeźnik MPEGów 1.1 PobierzRzeźnik MPEGów 1.1 Pobierz

Możliwości techniczne programu są naprawdę duże i bez wątpienia warte wypróbowania. Zapewnia on pełną i kompletną obsługę formatów takich jak MPEG 1 i MPEG 2 w zakresie dźwięku. Ponadto program czyta oraz zapisuje pliki takie jak mp3, mp2, mp1 we wszystkich warstwach L1, L2, L3. Dodatkowo odczytuje, ale nie obsługuje plików następujących typów: *.wav; *.snd;.asf; *.wm; *.wma; *.mid; *.au; *.aif;*.aifc; *.aiff; *.wma; **.rmi; *.midi

Ściągnij program na swój komputer i już od teraz ciesz się jego polepszona funkcjonalnością Rzeźnik MPEGów 1.1 download. Musisz go mieć w swojej biblioteczce.

Rzeźnik MPEGów 1.1 Download CRACKED


Rzeźnik MPEGów 1.1 Pobierz


  • Pobierz Rzeźnik MPEGów 1.1 Torrent Crack
  • Free Download Rzeźnik MPEGów 1.1 Serial
  • Dobreprogramy Rzeźnik MPEGów 1.1 Pobierz za darmo
  • Instalki Rzeźnik MPEGów 1.1 Free Download
  • Keygen Rzeźnik MPEGów 1.1 Chomikuj
  • Pebx Rzeźnik MPEGów 1.1 Download

Tagi: Rzeźnik MPEGów 1.1 download, portable, dobra programy, programosy, cd key, torrent, pebx, exsite, warez, p2m, activate, do pobrania, pelna wersja, za darmo, do pobrania, crack, cracked, patch, nowa wersja, instalki, keygen

Komentarze:

Dodaj komentarz

Pobieraj pełne wersje programów komputerowych za darmo. Napewno znajdziesz u nas coś dla siebie. Przeglądaj także nowości z świata oprogramowania.